שיהיה יבש בימי החורף הגשומים

ימי החורף מביאים עימם הרבה גשם, סגירות חורף הינן הכרח המציאות.

ניתן גם לכסות באמצעות ברזנטים כל מבנה כמעט, כך שלמשל עסק יוכל להיות פעיל גם בקיץ וגם בחורף ומבלי שבעל העסק יפסיד כסף בשל החורף.

סגירת חורף בהתאמה אישית


כיום למרבית הבתים בישראל קיימת פרגולה או מרפסת מקורה שאינה מנוצלת בכל ימות השנה, בעיקר בימי החורף והסתיו הקרים והגשומים חלל גדול זה אינו מנוצל.

STR מספקת פתרון פשוט וקל לניצול החלל הזה בסגירת חורף.

סגירת החורף בנויה מבד השמשונית(שמשונית 610 ראה פרוט ב קטגוריית שמשונית באתר) אשר הוא בסיס היריעה שעליו מולחמים החלונות ה-PVC השקופים על בסיס היריעה ניתן לתפור רוכסנים ורצועות גלגול הנותן יכולת לגלגל את היריעה .

סגירת החורף מתואמת לפרגולה / סככה בהתאם למידות שתשלחו לנו או שנגיע לביצוע מדידות (כרוך בתשלום) .

הסגירה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם אם זה גודל החלונות מיקומם פתיחת לדלת עם רוכסנים או פתיחה לחלון קיימים מגוון רחב של אפשריות שנתאים לכם בהתאם .

התקנה 

סגירות החורף לרוב מתלבשות על המסגרת הפרגולה / סככה ומחוברות על ידי ברגים דרך הטבעות אשר קיימות במסגרת היריעה ההרכבה אינה מסובכת ודורשת ידע בסיסי (הפעלת מברגה, ניתן לקבל שירות התקנה בתשלום).

גלריית סגירות חורף

תוספות ליריעות לסגירת חורף

תוספות ליריעות המיועדות לסגירת שטחים וחללים לקראת החורף הפכו לפתרון פופולארי בתנאי הדיור המודרניים, תוספות אלו מאפשרות הגדלה ושיפור של חלל המגורים בבית בקלות לפרק זמן קצר או ארוך על פי רצונכם.

התוספות כוללות:

טבעות פליז – מאפשרות חיבור של היריעה הקיימת למבנה קבוע כגון פרגולה או עמודים תומכים.
רצועות סקוץ – רצועות ייעודיות המאפשרות חיבור אטום למים ואסתטי של היריעות זו לזו.
פסי טבעות פנימיים וחיצוניים – תוספת המאפשרת לקשור את היריעה ליריעה נוספת או למבנה קבוע תוך שמירה על אטימות היריעה למים, פס הטבעות מולחם אל היריעה בצידה הפנימי או החיצוני.
שרוול למשקולות – שרוול המאפשר הצמדה של היריעה לרצפה על ידי משקולת, מתאים לשימוש במקומות שבהן לא ניתן לחבר את היריעה לרצפה או למבנה קבוע.
חלונות –  ניתן להוסיף ליריעה חלונות שקופים או חלונות בעלי אטימות קטנה לאור.
רוכסנים – תוספת זו מאפשרת חלוקה מחדש של היריעה, ניתן לשלב רוכסנים במגוון תצורות לקבלת פתחי יציאה וכניסה בגדלים משתנים.

אנו במתפרת נווה ים מתמחים בשדרוג שמשוניות ויריעות המיועדות לסגירת חללים בבית, או שמים דגש על איכות התפירה ומקפידים על שמירה יכולות האטימה של היריעה. 

להצעת מחיר וסקיצה ראשונית פנו אל רוני

נייד : ליצירת קשר השאירו פרטים בטופס הצור קשר ונציגינו יענה בהקדם.

דוא"ל : ronirr46@gmail.com

קיים שירות משלוחים לכל רחבי הארץ !

כיצד מתבצעת סגירת החורף שלנו

כתיבת תגובה